0.2 | Marcus

31. července 2011 v 15:51 | →Michaelle |  Toujour dans mon coeur
"Tutů" zaparkovalo Marcusovo auto před domem. Vystoupil z něj, položil kufr na chodník a rozhlédl se. "Tedy, palác jako hrom," vydechl obdivně. "Sabine? Sabineee!" zavolal. "Sakra, sakra, Marcus je tu!" běžela dívka k zrcadlu v ložnici. Ještě přetáhla rty leskem a upravila si šaty. Zhluboka se nadechla a s velkým úsměvem vyběhla vstříc svému příteli.


"Marcusi!" nadskočila nadšeně když ho spatřila a dlouhými kroky se k němu elegantně přiblížila.
"Lásko, vypadáš prostě.. skvěle! Jak ses měla?" obejmul jí vřele a dlouze jí políbil.
"To víš, bez tebe tu byla nuda" usmála se, rozpřáhla ruce a zatočila se dokola. "Vítej v našem domově. Tak pojď dál"


Sabine ho nejprve provedla celým domem a potom ho zavedla do ložnice. Tam na něj čekala fenka. "Jessie, holka, chyběla jsi mi!" zvolal a začal ji drbat na bříšku.


Potom se milovali. Spát šli asi v jednu hodinu v noci. Probudila je veliká rána až asi ve tři. Byla silná bouřka a na místnost, kde bylo hříbě, které Sabine pojmenovala Oscar, spadl strom. Šlo to rychle. Volali se hasiči, ti přijeli během deseti minut, strom odklidili do čtvrt hodiny. Ale Oscara už nezachránili.


"Sabine..." přiblížil se Marcus k plačící dívce na zemi. Potom si k ní sednul a obejmul jí. "Pojď dovnitř, udělám ti polévku, zahřeješ se. Prosím..." vstal a nabídnul jí ruku. Sabine vyčerpaně přikývla zvedla se ze země.


Sabine se z toho stáĺe nemohla vzpamatovat. "Sabine... sice není nejvhodnější chvíle, a chtěl jsem to udělat romantičtěji, ale..." kleknul si před ní a vzal si její ruku. "Sabine, miluji tě. Chceš si mě vzít?"
"To ... myslíš vážně? Nechceš mi jen zlepšit náladu, přivést mě na jiné myšlenky?" vykoktala s vykulenýma očima.
"Ne" zavrtěl hlavou. "Chtěl jsem to udělat už dávno, ale čekal jsem na vhodnou dobu. A přiznám se, že jsem ji našel teď, abych tě utěšil. Takže...?" zvedl tázavě obočí.
"Ano... ano. Ano!" vykřikla nadšeně Sabine a vrhla se mu kolem krku.


O týden později
"Sabine? Jsem doma!" volal Marcus od dveří. "Jsem v ložnici!" ozvalo se z vedlejšího pokoje. "Pojď jsem. Mám pro tebe zásnubní dárek" lišácky se usmál a chytnul jí za ruku. Potom jí v kuchyni zavázal oči a zavedl jí k bazénu. "Ne že mě tam hodíš!" zavyhrožovala se smíchem, protože byla bosa a poznala, že stojí na trávě. "Pozor. Teď!" rozvázal jí šátek.


"Oscare..." vyhrkly jí slzy do očí. "To je Sapphire, Sabi. Byl jsem na aukci a tam ji prodávaly. Podle papírů je to pokrevní sestra Oscara." opravil ji jemně. "Marcusi!... Tak kvůli stavbě toho boxu jsem sem týden nesměla! Zdálo se mi, že se odtamtaď ozývá nějaký hluk... To je ten nejlepší dárek, co jsem kdy dostala!" obejmula ho šťastně. "Miluju tě" šeptala.


"Prosímtě, dej mu... totiž jí seno a nějakou vodu, já jdu do ložnice utřít si oči. Určitě jse si zase rozmazala řasenku!" zasmála se a odběhla dovnitř. V pokoji si stoupla k zrcadlu a odlíčila se. Potom se rozhlédla a všimla si vystrčené knihy z poličky. Chtěla ji zastrčit, když to ve skříni zavrzalo, kniha se vrátila zpět do původní mírně vystrčené pozice a knihovna se začala otáčet. "Tajný vchod! No páni" vydechla užasle Sabine.[1] Jak se vám líbí tento díl / fotky? Co byste vytkli?
[2] Co najde Sabine za tajnými dveřmi?
[3] Jaké překvapení připraví naopak Sab Marcusovi?
[4] Vezmou se?

© Michaelle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verulíísek-Shenny Verulíísek-Shenny | E-mail | Web | 31. července 2011 v 18:33 | Reagovat

[Smazaný komentář] Moc pěkný :-)
[Smazaný komentář] To nevím...:D
[Smazaný komentář] Večeři? :D
[Smazaný komentář] Jasně že!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama