Listopad 2012

Fotky ze hry + detaily tučňáka (TS2)

28. listopadu 2012 v 13:58 | Shenny ©

Omlouvám se že jsem nic nepřidala, ale nefungoval nám internet, takže jsem alespoň vyfotila pár fotek z mojí hry, také detaily tučňáka v TS2. Ten tučňáček je zblízka opravdu nádherný, moc se mi líbí jeho oči. Nahoře ↑ máte fotografii mojí simky "Ellen". Je zasnoubená a má miminko Sophii. Zažila v životě hodně nepříjemných věcí, v 16ti letech ji opustila matka a Ellen vyrůstala u "chůvy". Chůva vychovávala ještě jednoho kluka, kterému bylo také 16. Ellen se do něj zamilovala, ale on jí potom podvedl s tou chůvou (byla totiž hodně mladá), a tak se Ellen zamilovala do jednoho kluka, ale dozvěděla se že je upír..

↓ Pusťte si hudbu.. Já tuhle píseň miluju ♥ (musí být zvětšené, aby šlo pustit) :D ↓


Ellen se podzěji také stala upírkou, otěhotněla a porodila dceru Sophinku (čti Sofinku). Potom ten kluk sehnal lektvar proti vampiriismu a tak jsou teď oba normální. Ellen zjistila, že se setkával i ten kluk s jinou, ale odpustila mu to... Nebudu vás tím zdržovat, tak si užijte fotky zimních radovánek s Tučňáčkem -_-


Předem děkuji za názory, prosím NEKOPÍROVAT, díky :D :))*


Úspěch

18. listopadu 2012 v 20:49 | Shenny © |  Aktuality..
Jak by se dal pojmenovat tento článek? No vzhledem k tomu, že dnešní neděle byla opravdu hororová, je to opravdu hezký název. Každá (skoro) pohádka má přeci ten šťastný konec. Včera večer, se mi zasekl pc a já ho zrestartovala. Bohužel už ale pc nešlo vůbec zapnout, takže jsem se obávala, že mám po celém pc a samozřejmě tak i po komixech a downech. Teď jsme to vyřešili a PC zase fakčí jak má! ;D Jsem šťastná že bych skákala ke stropu. No, raději si zazálohuju Sims, kdyby náhodou se s tím něco stalo :)) Ale nejlepší na tom je, že mi vlastně zůstali všechny komixy a downy... :))

Podzimní layout 2012 + Updates

17. listopadu 2012 v 19:14 | Shenny © |  Šatník blogu

♫ Přináším vám nový layout, který tu bude mít místo do Vánoc. O Vánoce udělám nějaký lepší, mnohem hezčí layout, aby to tu nebylo pořád stejné. Docela se mi tenhle líbí, jsem s ním spokojená a hlavně mě oslnily ty listy, které jsou ozdobou layoutu a jsou takovým tím symbolem podzimu. Jak už určitě všichni simaři ví, že (asi) 13.listopadu už vyrazil nový datadisk hry The sims 3, se jménem Roční Období, za pulty obchodů! Tenhle datadisk podle mě bude ten z nejlepších, ale pokud EA zase vymyslí nějakou novinku, bude každý dodatek Sims 3 super, ale stejně asi žádný nebude mít na Roční období a Domací mazlíčky ;)


Určitě uvažujte o koupi, já ten datáč budu mít co nejdřív, možná že už zítra ale to nevím přesně. Můžete si datadisk objednat na Xzone, nebo na jiných internetových obchodech. The sims 3 se opravdu velmi rozšíří a pokud už máte aktualizaci verze 1.42, určitě také víte, že simíci mohou plavat v moři! WoW! Báječný! Také chci říct, že se mi bude RO hodit v novém komixu Love versus Hate, které si samozřejmě můžete přečíst, já budu akorát ráda :)
Předem díky za názory na layout :)) Popisky ještě časem dodělám :3
Znovu zavedení affs?

17. listopadu 2012 v 11:15 | Shenny ©
*animace 1D - http://darcyweb.blog.cz
Hmm, dlouho jsem přemýšlela, jestli nemám znovu rozjet AFFS, neboli oblíbené či spřátelené blogy. Docela mi dost chybí. V AFFS bych si přála hlavně blogy o Sims, jiné blogy by byly vyjímkou. Především bych si ze starého seznamu AFFS, chtěla nechat: Tartufína, Zaira* - Ty jediné můj blog často navštěvují, za co jsem opravdu ale opravdu velmi šťastná. Možná že bych si zanechala i Labandu, Kiley (a Saanmu),Tess (Janie), Edianku. Vážně bych byla ráda, kdyby tam tyhle blogy zůstaly, a nabylo pár nových affs.

Chceš být mé AFFS? Napiš do komentářů, ale jen pokud splňuješ toto:
x Jsi aktivní
x Máš blog o Sims nebo grafice

Napiš do komentářů přezdívku a blog.
Na blog ti potom napíšu, jestli tě beru :)

Co chystám?

16. listopadu 2012 v 15:16 | Shenny © |  Aktuality..
Během poslední doby mě blogování nějak nudí, protože nemám co psát. RO mi blbne, takže mi nejde celý TS3 :// Tak jsem se rozhodla, že bych udělala další díl POML II., protože mi POML hrozně chybí :D Doteď jsem neměla náladu vymýšlet nové zápletky dílů, ale teď bych se o to chtěla pokusit. Držte mi palce, děkuju vám předem.
PS: Možná že udělám nový design, tenhle už mě vážně dost štve a je nepřehledný :DD

Love and Hate (1.díl)

10. listopadu 2012 v 13:43 | Shenny © |  Love versus Hate
Chtěla jsem vám zveřejnit komix, který píšu na blog, na kterém spoluadminuju
(simisims3), tak jsem chtěla, aby tu byl zveřejněný i na s-s-s (♥), protože bych byla ráda kdyby jste si ho někdo přečetl, protože čím víc lidí si ho přečte, tím já mám větší chuť dodělat další díl.. Předem děkuji za všechny komentáře :))Hlas

5. listopadu 2012 v 15:56 | Shenny © |  Aktuality..
Ahoj všichni, je mi to moc líto, ale vůbec nemám na blog čas :( Vůbec nemám čas ani náladu, takže když už mám někdy nějaký ten kraťoučký čas tak hraju pc hry :D Celkem mě to mrzí, že na tenhle skvělý blog takhle kašlu, ale nemám vůbec náladu tvořit další články, protože stejně je nikdo neocení :D Tak se vám moc omlouvám a jen jsem vás chtěla poprosit, zda-li by jste mě nepodpořili v soutěži o nejlepší blog (ať hlasují ti, kterým se můj blog líbí.. klidně můžete hlasovat i pro jiné fajn blogy, které jsou v soutěži se mnou). :3


↑ Odkaz kliknutím na obrázek.
Předem velmi velmi děkuji! ↑