Leden 2013

My best Sims 3 familly

27. ledna 2013 v 16:29 | Shenny © |  Aktuality..

Ahojky, zde je pár starých fotografií z mojí oblíbené rodiny, kterou jsem hrála když mi ještě sims fungovalo :) Omlouvám se za menší špatnou kvalitu fotek, ale fotila jsem je narychlo a jen tak :D :)


Líbily se vám fotky? :)

Moje příhody z TS2

26. ledna 2013 v 13:27 | Shenny ©
Zrovna procházím obrázky z The sims 2 a našla jsem tyhle legrační obrázky :D Mno, byla to moje rodina kterou jsme hrála jen tak :D K večeru nebo zítra vám sem dám fotky mojí nejoblíbenější rodiny z TS3 (když ještě fungovalo) :) Tak se teď zasmějte :D

Menší nehoda při milování... :D
Simka jen připravuje jídlo! :D

Lay č.13

26. ledna 2013 v 12:24 | Shenny © |  Šatník blogu
Někteří rychlí z vás si mohli všimnout, že od včerejška je tu nový design :) Tentokrát není mojí tvorby, ale vytvořila ho Cloe z thesims-net.blog.cz. Hrozně se mi líbí a pokud bude mít Cloe čas, poprosím ji později i o jarní layout :D :) A moc vám děkuji za návštěvnost v posledních dnech :)

Lay č.13
Lay: MRS.Cloe

Blog vaší tvorby

22. ledna 2013 v 17:48 | Shenny © |  Aktuality..
Ahoj, návštěvníci mého blogu :D Přišla jsem na nápad, který by se vám mohl líbit. Napadlo mě, že bych založila blog pro milovníky simíků, kteří chtějí veřejně ukázat svoji tvorbu, obrázky či jejich příhody z The sims. Nabrala bych pár schopných adminů a vy by jste posílali své fotografie, videa..atd. na náš mail, a my by jsme vaši tvorbu postupně zveřejňovali, samozřejmě s vaším jménem a popřípadně blogem. Vážně by se mi takový blog na který by mohl přidat článek zkrátka každý, líbil. Někdo, koho by to bavilo by třeba (pokud nemá blog) mohl na náš mail posílat třeba postupně díly nějakého komixu. Už dopředu se ptám, zda-li by vás to bavilo tam posílat své výtvory.

1)Je to dobrý nápad?
2)Poslal(a) bys tam něco?
3)JAK BY SE MĚL BLOG JMENOVAT?

Pokud bude hodně z vás souhlasit, rovnou se ptám kdo by tam rád se mnou adminoval. Pokud by hodně z vás chtělo, nejvíce vyberu tři z vás. Pokud máte zájem, vyplňte prosím tohle do komentářů:

1) Přezdívka/jméno
2) (Pokud máš,) blog
3) Ukázka tvé tvorby
4) Jaké máš sims? (dvojku, nebo trojku..)
5) Co nejraději tvoříš?
6) Vyznáš se alespoň trochu v grafice?
7) kontakt (mail, ICQ, skype.. Facebook ne!)
+ vyplň tři otázky které jsou nahoře
Děkuju vám a čekám na vaše názory! :)

Do not go! - Klíče

20. ledna 2013 v 20:03 | Shenny ©

Něco, proč mi slzí oči

20. ledna 2013 v 13:48 | Shenny © |  Aktuality..

,,Něco, proč mi slzí oči" je název mého článku. Proč tak smutný? Smutná jsem já, tak proč bych měla psát veselý článek? e.cahlovaOmlouvám se za nepřítomnost, ale je to přesně týden, co se stala věc, která navždy změnila můj život. Ztratila jsem svoji nejlepší psí přítelkyni, moji krásnou (psí babičku) Lízinku. Nemohla jsem věřit tomu, co se stalo neděli 13.1.2013. Není to snad tím zvláštním datem? Teď právě tím, jak vyjadřuj své pocity, spouštím své slzy z očí, ale alespoň si uvědomuji jak moc pro mě Líza znamenala. Byla to fenka mojí babičky a dědy, a když pokaždé vstoupím tam, kde jsem ji naposled viděla, spustí se mi slzy znovu, a znovu. Při odemykání dveří mi chyběl její veselý štěkot a když mě vítala skákáním na mou oblíbenou bundu. To, že pokaždé když jsem si zouvala boty na schůdku a ona do mě strkala hlavou, abych ji začala hladit. .... Už se ale o tomhle tématu bavit nechci, a doufám že moji neaktivitu a nepřítomnost chápete cring Děkuju vám mnohokrát že jste mě vyslechli.. A vážně se omlouvám za neaktivitu, teď to napravím :)

sad alone


Vánoce, Nový Rok, Sims 3..

2. ledna 2013 v 15:50 | Shenny © |  Aktuality..
Ahoj! Hlásí se zde vaše "pohřešovaná" Shenny! :D Takže, o Vánocích jsem neměla čas nic přidat a pak následovaly různé návštěvy, takže jsem toho měla tak akorát dost :/ No, také vás vítám v novém roce 2013.. Novinek je spousta, mám pro vás tolik věcí, že bych to psala až do zítřka ;D Mám pro vás bezva zprávu, protože Sims 3 už funguje! Je to super zpráva pro mě, tak doufám že i pro vás ;) Mám zatím Roční období a Hrátky osudu, ale ještě si nainstaluji Mazlíčky a možná že Showtime ;) Od RO bych čekala asi víc, po delší době vás všechny roční doby omrzí ;) Nejvíc mě ale zaujalo bruslení po rybníku, to je vážně nej ;) Mám vás moc ráda, přeji vám hodně zdravíčka do tohohle roku a hlavně nezapomínejte hrát SIMS :D