Únor 2013

Rovnátka

26. února 2013 v 15:32 | Shenny © |  Aktuality..
Ahoj, omlouvám ze za neaktivitu, ale mám teď dost strarostí. Dneska mi nandavali fixní rovnátka (zatím né zámky, ale jen takové kroužky na zuby a umělina na patře), takže toho mám dost. Blbě se s tim jí No snad to přežiju, před letníma prázdninama mi budou nandavat zámky. No, snažila jsem se pro vás natočit Gameplay roční období, no ale bohužel jsem zpatlala hodinovou část a BOHUŽEL ji pitomý Movie Maker nedokáže uložit. Fakt skvělý :( Tak se zatím mějte a do komentářů mi můžete napsat co byste na blogu teď chtěli vidět, protože vůbec nemám inspiraci o tom, co mám psát :/
obrázek: http://bilytygrik.blog.cz

Love versus Hate [1] - Vymáčkni se!

14. února 2013 v 17:11 | Shenny © |  Love versus Hate
1.Díl, je zkopírovaný z blogu simisims3.. Samozřejmě je mé tvorby! :) Doufám že se vám bude líbit a budete se těšit na nové díly :)

Love versus Hate - upoutávka

10. února 2013 v 19:30 | Shenny © |  Aktuality..

Doufám že se vám líbí, ikdyž je hrozně obyčejná :D Ty dva díly které jsem fotila ještě když mi fungovalo sims dávno, sem dám..Jinak už mám nafocený ten "nový" díl, který tu bude už brzy :)

Komix

10. února 2013 v 12:22 | Shenny © |  Aktuality..
Ahojky, takže jsem opět tu. Gameplaye jste se bohužel nedočkali, a už asi ani nedočkáte :) Pracuji totiž na něčem úplně jiném, na komixu :) Na simisims3 jsem měla komix Love versus Hate, když mi přestalo fungovat sims 3, přestala jsem s ním. Chci se teď k němu vrátit zpátky :) Hrozně mě bavil.. První dva díly, které jsem stihla před tím než mi nefungovalo sims 3, jsou na simisims3, ale by to tu navázalo na první dva díly, zveřejním je i tu :) Tady vám přináším alespoň ochutnávku, kterou jsem fotila včera večer narychlo :) Na obrázcích je Ellen, jedna z hlavních postav komixu :)


Svátek slaví ,,Veronika"

7. února 2013 v 20:28 | Shenny © |  Aktuality..
Ahój! Zase se omlouvám na párdenní nepřítomnost, protože to učení a učení je fakt žrout času. Možná si někteří z vás vzpomenou, dnes má svátek Verča :D Tak pokud navštěvujete můj blog, asi víte, že se jmenuji Verča. No, jen vám chci oznámit že už mám kompletně Sims 3 fungující, dostala jsem S3+S3 RO, takže vážně úža svátek :D Takže se během víkendu můžete těšit na Gameplay TS3 Roční období :) Také jsem vám sem chtěla napsat mé jméno na komunitě simíků, pokud by jste chtěli být mými přáteli :) Mé jméno v komunitě simíků je Shenny241.. Mohla bych vám posílat dárky :)

Dárek k svátku od BFF (Tartufína)
Děkuju moc za dárek, je úža :)*