Březen 2013

Narozeniny

31. března 2013 v 20:44 | Shenny © |  Aktuality..
AHOJ. Opět jsem tu celkem dlouhou dobu nebyla, takže se opět velmi omlouvám. Je už skoro po prázdninách a zítra nás čekají Velikonoce, které mě celkem štvou. Vstávat brzo se mi fakt nechce :'D V úterý slavím narozky, takže už dopředu (abych si to o prázky užila) jsem dostala dárky :) Dostala jsem hodně dárků, různé náramky a třpytkový lak, který jsem si včera hned nalakovala :) A teď jsem ještě dostala novou obrazovku (no konečně, stará mini obrazovka do kostičky už byla příšerná), takže ji zkouším. Dostala jsem taky dodatke mazlíčků do Sims trojky, takže pořád jen a jen pařím. Chci všem popřát ty nehezčí Velikonoce, bohatou pomlázku a hlavně aby už bylo to sluníčko.
P.S.: Přihlásila jsem se na konkurtz admina na Lovelysims, tak snad mi to vyjde :)
Mějte se famfárově :))


Free layout >> Spring The sims 3

4. března 2013 v 20:19 | Shenny © |  Free Layouts
Doba tvorby: 20 min (?)
barvy: zelená, dřevo
téma: The Sims 3
fotky: Google, Babu, já :D
Bonusy případně dodělám :)

Dneska jsem se nudila a tak jsem začala jarním layoutem. Celkem se mi povedl a doufám že někdo z vás si ho vezme na svůj blog. Napište mi do komentářů nebo na e-mail mrrevnicov@centrum.cz :) Pokud o něj do určitého času nebude zájem, nechám ho ke stažení :P

The sims 2: Proměna

1. března 2013 v 17:52 | Shenny ©
Ahoj všichni, právě mě štvou rovnátka, takže i když jsou prázky, mám už po nich ;( No, s rovnátkama nemám na nic náladu a pořád jen sleduji filmy. Z nudy, když jsem neměla už na co se dívat, jsem natočila video ze Sims 2. No, moc se nepovedlo, ale napadlo mě dělat taková videa a v každém videu by byla hlavní hrdinka všech videí Ronnie. Tady už můžete shldnout první příběh, Proměna.


Děkuju moc za odběry, Laiky a Komentáře :)