Září 2013

Škola, komix

20. září 2013 v 16:47 | Shenny © |  Aktuality..
Ahojky všichni :) Podzim už pomalu klepe na dveře a s ním se můžete těšit na nový komix,
který zde bude převládat.
-----------------------------------------
Děj komixu, který připravuji, si zatím nechám pro sebe. S komixem postupuji šnečím krokem, kvůli škole. Tento komix už jsem připravovala od léta (od toho dne, kdy se myšlenky o komixu s kouzelnickou školou úplně vypařily). A co vy a škola? První týdny jsou pryč a škola už mně doopravdy až moc leze na nervy.
Nemůžu dělat nic z toho co mám ráda a postup do dalšího ročníku mi přidělal další spousty starostí, učení. The Sims jsem nezapla už od srpna a do komixu hledám momentálně jen downloady. Až dneska jsem se odhodlala a zapla ho, vytvořila hlavní hrdinku připravovaného komixu. Na obrázku, který je nalevo, ji můžete spatřit. Abych neprozradila velkou část její podoby, je v takové póze, kdy nemá vidět přímo do obličeje :))
-----------------------------------------
Doufám že se těšíte a u komixu zanecháte komentář. Abych vám řekla pravdu, komentáře mi pomáhají k tomu, abych napsala další díl komixu. Vím, že jej někdo čte a někdo o ten komix má zájem. Za komentáře u posledního článku vám vřele děkuji
a také děkuji za tu skvělou návštěvnost (návštěvnost už přesáhla 36 000!). Hrozně mi záleží na tom, že na tento blog chodíte, vážím si toho a dělá mi to tak obrovskou radost, kterou si ani neumíte představit! :)

TOPlist

Shrnutí pro ty co nesnášejí moje kecy:
Připravuji nový komix,
děkuji moc za návštěvnost a komentáře, zatěžuje mě škola :D

Váš
Shennýk